Archief concerten

De programma's van de concerten die reeds hebben plaatsgevonden blijven op deze website beschikbaar. Oudere programma's kunt u eventeel per e-mail aanvragen.

Archief 2017

16 augustus Sander van den Houten (Kampen en Den Haag), orgel
2 augustus Darko Pleli (Wenen), orgel
19 juli Marcel van Westen (Aken), orgel
5 juli Wim Loef, orgel, (Den Haag)
21 juni Maris Kwartet: Dana Mihailescu (viool), Brigitte Rebel (viool), Hedwig Smulders (altviool), Frank de Gee (cello)
7 juni Klaas Trapman (piano)
17 mei Lucia Swarts (cello)
13 mei Geerten van de Wetering (orgel) i.s.m. Festival 'Dag in de Branding'
3 mei Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)
19 april Ralph Rousseau Meulenbroeks (gamba)
5 april Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)
15 maart Pablo Moreno Camacho (piano)
1 maart Serena Jansen (zang), Eke Simons (piano)
15 februari Jonathon Adams (bariton), Matthea de Muynck (viool), Evan Buttar, (viola da gamba) en Machiko Suto, (kistorgel)
1 februari Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano)
18 januari Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma - in 't Groen (viool), Irma Haverkamp (altviool), Winde Reijnders (cello)
4 januari Geerten van de Wetering (orgel) Nieuwjaarspauzeconcert

Archief 2016

21 december Haags Trio Alouette: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (fluit), Sylvia Wessels (piano)
7 december Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)
19 november Geerten van de Wetering m.m.v. Residentie Kamerkoor o.l.v. Jos Vermunt
16 november Jasmijn Burger (viool), Sonja Schravesande (viool), Ursula Skaug (altviool), Julia van Leeuwen (cello)
2 november Piu Corde Agnieszka Papierska (viool), Liene Madern-Stradina (fortepiano)
19 oktober Concerto Valiante: Mattias Pavlous (countertenor), Tomasz Plusa (viool), Michael Tweed Kent (cello), Leonardo Valiante (klavecimbel)
5 oktober Trio Black Intention Sascha Mommertz, Lydia Nagel, Yvonne Rietbergen (blokfluiten)
21 september Duo Cicogna: Stephanie Gericke (mezzosopraan), Akemi Alink (piano)
7 september GEEN PAUZECONCERT OP 7 SEPTEMBER !!!!
31 augustus Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)
17 augustus Willeke Smits, orgel (Utrecht)
3 augustus Willem Hormann, orgel (Den Bosch)
20 juli Stefan Donner, orgel (Wenen)
6 juli Arjan de Vos, orgel (Den Haag)
15 juni Collegium Musicum Den Haag: Ines d'Avena (blokfluit), Sara DeCorso (barokviool), Rebecca Rosen (barokcello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)
1 juni The Early Byrds Consort: Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)
18 mei Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)
4 mei Duo Albarus: Martin Grudaj (cello), Elena Malinova (piano)
20 april Klaas Trapman (piano)
9 april Jubileum concert: Geerten van de Wetering en Jan Hage (orgel)
6 april Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)
16 maart Leonard Kwon, blokfluit Edoardo Valorz, clavecimbel Josep Casadella, barok fagot
2 maart Duo Merel Merula: Serena Jansen (zang), Regina Albanez (theorbe, barokgitaar)
17 februari Trio Escapada: Emma Breedveld (viool), Bence Huszar (cello), Sebastiaan van Delft (piano, Indiaas harmonium)
3 februari Ensemble Kokako: Anja van Dooren (klarinet), Alwin de Vries (fluit), Josje Lodder (piano)
20 januari Robert de Bree (blokfluiten)
6 januari Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2015

16 december La Cappellaccia: Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)
2 december Dutch Art Works Ensemble: Hanna Lindeijer (barokhobo), Femke Huizinga (barokviool), Kim Stockx (barokfagot), Edoardo Valorz, orgel
21 november Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. ensemble Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot
18 november Cristel De Meulder (sopraan) Jan van Mol (orgel)
7 november Geerten van de Wetering en Harmen Trimp, orgel m.m.v. Elma Timmers, sopraan
4 november Driekwartplus: Noor van de Wetering (hobo), Esther Damsma (viool), Martijn Plomp (altviool), Winde Reijnders (cello)
21 oktober Duo Verso: Matthijs Koene (panfluit), Stefan Gerritsen (gitaar)
7 oktober Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mariana Pimenta (sopraan)
30 september JUBILEUM PAUZECONCERT 30 JAAR SKK: Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba; Karin Kuijper en Janine de Leeuw, piano; Geerten van de Wetering, orgel en Elma Timmers, sopraan.
16 september Symphonie Atlantique i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag
12 september Geerten van de Wetering, orgel i.h.k.v. festival Mozart in Den Haag
2 september Carlos Leal, cello solo, Ines Salinas cello
19 augustus Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)
5 augustus Andreas Meisner, orgel (Altenberg)
29 juli Stephan van de Wijgert, orgel (Amsterdam)
15 juli Ines Schuttengruber, orgel (Wenen)
1 juli Jaco van Leeuwen, orgel (Noordwijk)
17 juni The Early Byrds Consort:Gerrieke van Dam (blokfluit), Tim Veldman (blokfluit), Teun Wisse (blokfluit)
13 juni Kamerkoor Ad Parnassum o.l.v. Anthony Zielhorst m.m.v. Geerten van de Wetering (orgel)
3 juni Trio Ligno, Liane Kuipers, fluit; Ties Kemper, klarinet en Gert Verrydt, tenor saxofoon
20 mei Frans Brekelmans (gitaar)
6 mei Ives Ensemble: Emma Breedveld (viool), Josje ter Haar (viool), Ruben Sanderse (altviool), Job ter Haar (cello)
15 april Scaramuccia: Javier Lupianez (viool), Ines Salinas (cello), Guilio Quirici (theorbe & barokgitaar)
1 april Nathalie Mees (sopraan) en Henk Mak van Dijk (piano)
18 maart Klaas Trapman (piano)
4 maart Seika Kawaguchi (sopraan), Masakazu Yamamoto (piano)
18 februari Karin Vogelaar (zang), Geerten van de Wetering (orgel)
4 februari Concerto da Camera: Nadine Henrichs (barokviool), Thomas Triesschijn (blokfluit), Nicholas Emmerson (zink), Alon Portal (viola da gamba), Maciej Wierzcholowski (klavecimbel)
21 januari Patrick Hopper, piano en Paul Eggen , viool
7 januari Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2014

17 december Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)
3 december Camerata Delft: Leonore Engelbrecht (sopraan), Imre Rolleman (fluit) en Andrew Clark (orgel)
19 november Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)
8 november Geerten van de Wetering, orgel en Jeroen van der Wel, viool
5 november Dutch Art Works: Femke Huizinga (barokviool), Hanna Lindeijer (barokhobo), Kim Stockx (barokfagot), Petr Hamouz (barokcello), Anthony Abouhamad (klavecimbel)
15 oktober Kamerorkest Symphony Atlantique
1 oktober Karin Kuijper & Janine de Leeuw (piano vierhandig)
20 september Geerten van de Wetering, orgel m.m.v. Aurelie Cayla, Yvan Dubreuil en Valentina Scaglia (dans), Cora Bos-Kroese (choreografie)
17 september Barokensemble o.l.v. Leonardo Valiante, Mattias Pavlous, countertenor
3 september Duo Cicogna: Stephanie Gericke, mezzosopraan en Akemi Alink, piano
20 augustus Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)
6 augustus Johan Hermans, orgel, Hasselt
16 juli Theo Visser, orgel (Leiden)
2 juli Matthias Havinga,orgel (Amsterdam)
18 juni COLLEGIUM MUSICUM Den Haag
14 juni Geerten van de Wetering. orgel
4 juni Paul Eggen (viool), Patrick Hopper (piano)
21 mei Itay Bainer (gitaar)
7 mei Maria Sanchez Ramirez en Elske Tinberegen, barokcello; Edordo Valorz, orgel en klavecimbel
16 april Klaas Trapman (piano)
2 april Elma Timmers (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)
19 maart FIDESSA KWARTET Ana Matias Pires en Matthea de Muynck (viool), Mirjam Vos (altviool), Ilse te Wies (cello)
5 maart Concordi Musici: Leonard Kwon (blokfluit), Rebecca Huber (viool), Ji-Yun Kang (viola da gamba), Edoardo Valorz (klavecimbel)
19 februari Serena Jansen (zang), Patrick Hopper (piano)
5 februari Javier Lupiáñez Ruiz (viool) Leonardo Valiante (klavecimbel)
29 januari Trio Cortado: Hannah de Witte (fluit), Arthur Klaassens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet)
15 januari Quirinusensemble: Maria voor 't Hekke (mezzosopraan), Helene Michielsen (traverso), Ernst Stolz (viola da gamba), Earl Christy (theorbe)

Archief 2013

18 december Jacek Kurzydło, barok viool; Kim Stockx, dulciaan en João Rival, kistorgel
4 december Jeroen van der Wel (viool), Geerten van de Wetering (orgel)
20 november Duo Heemsbergen & Van Jaarsveld: Nicole van Jaarsveld (klarinet), Angélique Heemsbergen (piano)
6 november Huygens Duo: Leonore van Sloten (mezzosopraan), Arjen Verhage (luit)
2 november Geerten van de Wetering, orgel Amici della Musica o.l.v. Frank de Groot
16 oktober Ensemble Windstreken: Pieter de Mast (saxofoon, fluit), Sebastiaan van Delft (orgel)
2 oktober Karin Kuijper en Janine de Leeuw (piano vierhandig)
21 september Geerten van de Wetering, orgel
18 september Maria Valdmaa (sopraan), Ursula Danielewicz (pianoforte)
4 september Scroll Ensemble: James Hewitt (barokviool), Florencia Bardavid Hoecker (viola da gamba), Robert de Bree (blokfluit), Iason Marmaras (klavecimbel)
21 augustus Geerten van de Wetering, orgel (Den Haag)
7 augustus Tobias Horn, orgel (Stuttgart)
31 juli Kees van Eersel, orgel (Kloetinge)
17 juli Hugo Bakker, orgel (Zaltbommel)
3 juli Jos van der Kooy, orgel (Haarlem, Amsterdam)
19 juni Haags Saxofoonkwartet Heiko Geerts (sopraansaxofoon), Femke Steketee (altsaxofoon), Daan van Koppen (tenorsaxofoon), Erik-Jan de With (baritonsaxofoon)
15 juni Geerten van de Wetering, orgel
5 juni COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, Susanne Dick (blokfluiten), Rebecca Rosen (cello), Claudio Ribeiro (klavecimbel)
29 mei Ere Lievonen en Tullia Melandri (fortepiano)
15 mei Merel Merula: Serena Jansen (sopraan), Regina Albanez (luit/gitaar)
1 mei Klaas Trapman (piano)
27 april EXTRA Pauzeconcert: Wit-Russisch kamerkoor Polifonica o.l.v. Nikolai Kashuro
17 april Fidessa Kwartet: Matthea de Muynck (1e viool); Elise van der Wel (viool); Mirjam Vos (altviool); Ilse te Wies (cello)
3 april Elma Timmers-Dekker (sopraan), Geerten van de Wetering (orgel)
20 maart Trio Cortado Arthur Klaasens (hobo), Jasper Grijpink (klarinet), Hannah de Witte (fluit)
6 maart LOTUS. Inês d'Avena (blokfluit), Claudio Ribeiro (klavecimbel), Isabel Favilla (barokfagot)
20 februari Paul Eggen (viool) en Patrick Hopper (piano)
6 februari María Sánchez (cello) en Jörn Boysen (orgel)
30 januari Meriam de Korte (mezzo-sopraan), Willeke Smits (orgel)
16 januari Ensemble Fortuna: Hilde Van Ruymbeke (sopraan), Christopher Kale (tenor), Elly van Munster (plectrumluit), Cassandra Luckhardt (vielle) en Jacqueline Dubach (consortfluiten en artistieke leiding)
2 januari Geerten van de Wetering (orgel)

Archief 2012

19 december Concordi Musici Leonard Kwon (blokfluit), Josep Casadellà (fagot), Cristian Gutiérrez (barokgitaar), Edoardo Valorz (klavecimbel)
5 december Trio Ligno. Liane Kuipers (fluit), Ties Kemper (klarinet), Gert Verrydt (saxofoon)
21 november Ensemble Kokako, Alwin de Vries (fluit), Anja van Dooren (klarinet), Josje Lodder (piano)
7 november Leonard Kwon (blokfluit)
3 november Geerten van de Wetering, orgel
31 oktober Carel ter Linden (tenor) Jaap ter Linden (cello) Yiong van Walsum-Lim (piano)
17 oktober Ralph Rousseau Meulenbroeks (viola da gamba)
3 oktober Ensemble La Villanesca, Enrique Gómez-Cabrero Fernández (barokviool), Javier Lupiáñez, (barokviool), Kim Stockx (dulciaan), Edoardo Valorz (orgel)
19 september Duo Amarantis, Maureen Wong (piano), Mariana Hutchinson Siemers (viool)
15 september Bert van de Wetering, bas/bariton; Geerten van de Wetering, orgel
5 september Ensemble La Cappellaccia, Christien van 't Hof (sopraan), Stephanie Gericke (mezzosopraan), Pieter de Goede (tenor), Gerard Smits (bas)
29 augustus Jan Hage (orgel) Utrecht
15 augustus Eric Quist (orgel) Tholen
1 augustus Geerten van de Wetering, orgel
21 juli Nederlands Strijkers Gilde o.l.v. Frank de Groot en Geerten van de Wetering (orgel)
18 juli Karl Maureen, München: orgel
4 juli Henk G. van Putten, Kapelle: orgel
20 juni Eco de Indias. Bea Lafont, zang; Roberto Bando, traverso; Jacek Kurzydło, barokviool; Florencia Bardavid Hoecker, viola da gamba; Giulio Quirici, barokgitaar; Edoardo Valorz, klavecimbel
16 juni Geerten van de Wetering, orgel
6 juni Blanka Mester, sopraan; Peter Tabori, barokhobo; Gergö Farkas, barokfagot en Petra Somlai, klavecimbel
30 mei John Ma, viool en Chris Berensen, orgel
16 mei Ensemble Concerto da Camera Agnieszka Papierska en Agnieszka Osiecka, barokviool ; Marek Szymanski, barokcello, Maciej Wierzcholowski, klavecimbel
2 mei Miriam Kötter, tenor saxofoon; Harmke Seinen, alt saxofoon; Michael Jamieson, sopraan saxofoon; Lukas Stappenbeck, bariton saxofoon
18 april Schifanoia*: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten
4 april Ensemble Leonardo Valiante: Michal Bitan, sopraan; Paulina Ptak, cello; Francisco Javier Lupiáñez, (barok) viool; Leonardo Valiante, klavecimbel
21 maart Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel
7 maart Aulos Consort: John Groeneveld, hobo; Anne-Marie van Mierlo, hobo en engelse hoorn; Victor Kruis, hobo d'amore; Lieselot Toorop, fagot; Cécile Bogaerts, klavecimbel; Saskia List, fluit en Anne-Marie van de Grint, viool
29 februari COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Kayo Saito, viool; Peter Tabori, hobo; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel
15 februari Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk ; Christian Gutierrez, barokgitaar
1 februari Ensemble Farinelli’s Ground: John Ma, Emily Dupere, viool; Jonathan den Herder, cello; Chris Berensen, clavecimbel
18 januari Elske Tinbergen, cello; Jörn Boysen, orgel
4 januari Geerten van de Wetering, orgel

Archief 2011

21 december Paul Eggen, viool
7 december Isabel Delemarre, sopraan en Jan Hage, orgel
30 november Ensemble Teatro alla moda. Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Regina Albanez, luit; Cvetanka Sozovska, orgel.
16 november Jan Hage, orgel
12 november Jan Hage, orgel m.m.v. Arjan de Vos
2 november Koos Sekreve, bas; Paulina Ptak, cello; Leonardo Valiante, klavecimbel
19 oktober Trio Barcarola: Mirjam Wesselink de Barrientos, sopraan; Michael Benedik, gitaar; Gabriel Barbalau, contrabas
5 oktober Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum-Lim, piano
21 september Senda. Martine Bauhuis, fluit; Niels Ottink, gitaar
17 september Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet
7 september Ensemble Camerata Delft. Leonore Engelbrecht, sopraan; Douwe van der Meulen, hobo; Lotte Beukman, cello; Elly van Munster, theorbe
31 augustus Jan Hage, Utrecht
17 augustus Frank Heye, Gent
3 augustus Theo Teunissen, Utrecht
20 juli Ton van Eck, Haarlem
6 juli Kees van Eersel, Kloetinge
29 juni Ensemble Rossignol: Alice Gort-Switynk, blokfluit; Elly van Munster, luit
18 juni Jan Hage, Utrecht; cd presentatie Jéhan Alain
15 juni Michaela Riener, sopraan; John Ma, Erin Chen, viool; Zdenka Prochazkova, altviool; Anton Baba, cello
1 juni Jan Hage, orgel
18 mei John Ma, Rie Kimura, viool; Robert Smith, gamba; Earl Christy, luit, theorbe
4 mei Inês d'Avena, blokfluit; Isabel Favilla, blokfluit en dulciaan; Claudio Ribeiro, orgel
20 april Ivanka Neeleman, Freek Borstlap, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel
6 april Earl Christy, luit
30 maart COLLEGIUM MUSICUM Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Aira Maria Lehtipuu, barokviool; Rebecca Rosen, cello en Claudio Ribeiro, klavecimbel
16 maart Duo Fiselier-Buijnsters: Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar
2 maart Papageno ensemble: Peter Tabori, hobo; Marie Ross, klarinet; Rogier Hendrikx, natuurhoorn; Tomasz Wesolowski, fagot; Leonardo Miucci, fortepiano
16 februari Ensemble Il Sussurro: Amanda Markwick, fluit; Gerard van Vuuren, klavecimbel
2 februari Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba
19 januari Ensemble Quirinus: Maria voor 't Hekke, mezzo sopraan; Helene Michielsen, traverso; Wiebke Roterberg, cello; Earl Christy, luit en Ernst Stolz, viola da gamba
5 januari Apollo ensemble: Thomas Oltheten, fagot; Marion Boshuizen, fortepiano

Archief 2010

15 december Stephanie Gericke, mezzosopraan; Marek Szymansky, cello en Leonardo Valiante, klavecimbel
1 december Ensemble Soluna: Yvonne Rietbergen, blokfluiten Gerard de Wit, orgel
17 november Ensemble La Chartreuse de Valbonne: Sigurd van Lommel, altus; Jelma van Amersfoort, gitaar
3 november Laura Palomar Salvador en Alberto Trujillo Teruel, fluiten
20 oktober Ensemble Kokako Miriam de Zwart, fluit; Jorg Verhoeven, klarinet; Josje Lodder, piano
6 oktober Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Yiong van Walsum - Lim, piano
29 september Shandiz ensemble: Mehrnaz Salehi, zang; Hamid Tabatabaei, piano; Imre Keblusek, cello
15 september Adrian Tully, saxofoon
4 september JUBILEUM CONCERT: Jan Hage, orgel en Anton Weeren, trompet en Leontien Kröner - van Selms, fluit; GRATIS
1 september Regina Ederveen, harp
18 augustus Jan Hage (Den Haag), orgel
4 augustus Ines Maidre (Bergen, Noorwegen), orgel
21 juli Henk G. van Putten (Kapelle), orgel
7 juli Rien Balkenende (Middelburg), orgel
30 juni Jan Hage, orgel
16 juni Lotus. Inês d'Avena, blokfluit; Claudio Ribeiro, klavecimbel
5 juni Jan Hage orgelconcert met video presentatie
2 juni Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel
19 mei Catch As Catch Can. Clare Beesley, Melody Yeomans, Giannantonio Ippolito, renaissance-fluiten; Sarah Ridy, harp
5 mei Dionysus Consort: Takeshi Sudo, viola da gamba; Israel Castillo, viola da gamba; Patrycja Domagalska, spinet
1 mei Jan Hage orgelconcert met video presentatie
21 april Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluiten
7 april Trio Solare. Sarah Aßmann, klassieke hobo; Marco Lo Cicero, Weense viool; Simone Laghi, viool
31 maart Timothy Dowling, trombone; Jan Hage, orgel
17 maart Black Intention. Ayumi Matsuda, Sascha Mommertz, Yvonne Rietbergen, blokfluiten
3 maart EnAccord Strijkkwartet. Ilka van der Plas, viool; Helena Druwé, viool; Rosalinde Kluck, altviool; Mette Seidel, cello
17 februari Hester Groenleer, blokfluit en Matthias Havinga, orgel
3 februari Ralph Rousseau Meulenbroeks, viola da gamba
20 januari Nova Silesia. Lilia Slavny, barokviool; Jan Cizmar, luit; Florencia Bardavid Hoecker, Ania Katynska, Takeshi Sudo, viola da gamba en Cvetanka Sozovska, orgel
6 januari Farnelli's Ground: Ania Katynska, barokcello; Marcin Swiatkiewicz, klavecimbel; John Ma, viool

Archief 2009

16 december Quirinus Ensemble. Maria voor 't Hekke, sopraan; Ernst Stolz, viola da gamba; Helene Michielsen, fluit; Antonia Groeneveld, klavecimbel
2 december Collegium Musicum Den Haag: Inês d'Avena, blokfluit; Rebecca Rosen, cello; Claudio Ribeiro, klavecimbel
18 november Me La Amargates Tu. Esteban Manzano, tenor; Doret Florentin, blokfluit; Tulio Rondon, viola da gamba; Sarah Ridy, barokharp; Juan Martinez, slagwerk en Christian Gutiérrez, barokgitaar
7 november Jan Hage, orgel met videopresentatie
4 november Schifanoia. Inês d'Avena, Isabel Favilla, blokfluiten
21 oktober Cuerdas Vocales. Hannie Slingerland, sopraan; Leon de Kroes, gitaar
7 oktober Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel
30 september Trio Papyan. Elena Vyaznikova, fluit; Nare Payan, piano; Leonard Besseling, cello
19 september Jan Hage, orgel met videopresentatie
16 september Agnieszka Oszanca, barokcello
2 september The Royal Wind Players o.l.v. Marie Ross. Allison Smith, Dorota Gorlow, hobo; Marie Ross, Nahoko Mitsue, clarinet; Misha Sporck, Rogier Hendrikx, hoorn; , Aurea Dominguez Moreno, fagot; Tomoki Sumiya, contrabass; Met medewerking van Reut Shabi, sopraan and David Greco, bariton
19 augustus Nicoleta Paraschivescu (Basel), orgel
5 augustus Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel
29 juli Olivier Salandini (Nice), orgel
15 juli Margarita Schablowskaja (St. Petersburg/Lübeck), orgel
1 juli Ronald de Jong (Zoetermeer), orgel
17 juni Pieter de Mast, sopraansaxofoon/fluiten, Sebastiaan van Delft, orgel/kistorgel
6 juni Leo van Doeselaar, orgel met videopresentatie
3 juni Lotus: Inês d'Avena (blokfluit) en Claudio Ribeiro (klavecimbel)
20 mei Dionysus Consort:Takeshi Sudo en Catherine Bahn (viola di gamba) en Patrycja Domalgalska, klavecimbel
6 mei Schifanoia: Isabel Favilla en Inês d'Avena, blokfluiten
29 april Vera Kool, harp; Egbert Jan Louwerse, fluit
15 april Tritonus Strijktrio: Myrte van Westerop (viool), Ruben Sanderse (altviool) en Jos Teeken (cello). Met medewerking van Wendy Roobol (sopraan), Lester Lardenoye (countertenor) en Jan Willem Schaafsma (tenor)
1 april Mislav Rezic, gitaar
18 maart Soluna. Yvonne Rietbergen (blokfluiten), Helmut Riebl (barokviool), Agnieszka Oszanca (barokcello) en Emi Matsumoto (orgel)
4 maart Elena Vyaznikova, dwarsfluit en Kresimir Bedek, gitaar
18 februari Maris Kwartet. Ine Sinnige, klarinet; Dana Mihailescu, viool; Brigitte Rebel, viool; Hedwig Smulders, altviool; Frank de Gee, cello
4 februari Antigoni Tsalla, fluit; Mislav Rezic, gitaar
21 januari Rubato Appassionato. Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello
7 januari Jan Hage, orgel

Archief 2008

17 december Dionysus Consort: Takeshi Sudo, Israel Castillo, viola da gamba
3 december Paul Eggen, viool
19 november Gregor Schulenburg, fluit; José Garcia, percussie
15 november Jan Hage, orgel met videopresentatie
5 november Eveline Juten, zang/luit
29 oktober Ensemble Les Gracias: Tami Krausz, traverso; Lilia Slavny, viool; Cvetanka Sozovska, klavecimbel
15 oktober Zimbello. Nelleke ter Berg, gitaar; Brechtje Roos, blokfluiten; Martine Sikkenk, mandoline
4 oktober Cor Ardesch (Dordrecht), Jan Hage, orgel
1 oktober Ralph Meulenbroeks, viola da gamba
17 september Victoria Nair Price, blokfluit; Patrycja Domagalska, klavecimbel
3 september Jeroen van der Wel, viool
20 augustus Tobias Horn (Duitsland), orgel
6 augustus Jan Hage (Den Haag), orgel
30 juli Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel
16 juli Karl Maureen (München), orgel
2 juli Susanna Veerman (Amsterdam), orgel
18 juni Michiyo Arai, fluit en Sungyun Cho, clavecimbel
4 juni Karin Vogelaar sopraan; Jan Hage, orgel
10 mei Jan Hage (Den Haag), orgel
7 mei Sophie Ardiet, Delphine Leroy, barokfluit
16 april Margot Kalse, mezzosopraan; Elly van Munster, luit
2 april Me La Amargates Tu
19 maart Jeroen van der Wel (viool)
5 maart Gregor Schulenburg (fluit), Mislav Rezic (gitaar), Frank Zielhorst (altviool) en Adrien Chosson (cello)
20 februari Giuliani Trio
6 februari Dolce Pratica
30 januari Duo ExTempore
16 januari Duo G&T (Sonja Gruys; Helen Thomson)

Archief 2007

19 december Ralph Meulenbroeks, viola da gamba
5 december Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello)
1 december Jan Hage, orgel; Anton Weeren, trompet
21 november Soluna
7 november Fernando Riscado Cordas, gitaar
31 oktober Carel ter Linden, tenor; Jaap ter Linden, cello; Jan Hage, orgel
3 oktober Paul Eggen, viool
19 september Tritonus Strijktrio (Myrte van Westerop, viool; Ruben Sanderse, altviool; Jos Teeken, cello)
5 september Duo Fiselier-Buijnsters (Nicole Fiselier, sopraan; Martijn Buijnsters, gitaar)
29 augustus Jeroen van Gessel (Utrecht)
15 augustus Jan Hage (Den Haag)
1 augustus Aarnoud de Groen (Den Haag)
18 juli Richard Ram (Den Haag)
4 juli Marieke Stoel (Den Haag)
20 juni Dick Hollander, bariton; Thea Riesebos, orgel
6 juni Ensemble Disperata
30 mei Duo Bilitis (Eva Tebbe harp en zang; Ekaterina Levental, harp)
19 mei Jan Hage, orgel
16 mei Teatro alla moda
2 mei Victoria Nair Price, blokfluit; Sungyun Cho, klavecimbel
18 april Fabienne van Eck, cello; Ton van Eck, orgel
4 april Marijke Miessen, blokfluit
31 maart Jan Hage, orgel; Françoise van Braam van Vloten, declamatie
21 maart Lilia Slavny, barokviool; Haru Kitamika, klavecimbel; Benny Aghassi, barokfagot
7 maart Musica con Anima
21 februari Musica del Cuore
7 februari Rubato Appassionato
31 januari Ensemble Soluna
17 januari Elisabeth Wiklander, cello; Mislav Rezic, gitaar; Keren-Peta Lorier, viool; en Gregor Schulenburg, fluit

Archief 2006

20 december Jaap ter Linden, gamba; Jan Hage, orgel
6 december Ralph Meulenbroeks, viola da gamba
29 november Mislav Rezic, gitaar; Diego Espinoza, slagwerk en Gregor Schulenburg, fluit
15 november Alice Gort-Switynk, blokfluiten en Elly van Munster, luit, chitarrone
1 november SAKURA Kwartet bestaande uit: Megumi Tanno, forte piano; Lilia Slavny, barokviool; Charlene Yeh, altviool en Diana Vinagre, cello
21 oktober Jan Hage met medewerking van Tatiana Koleva, slagwerk
18 oktober Ensemble di Jephte (Klaartje van Veldhoven, sopraan; Sara Jaeggi, sopraan; Luciana Mancini alt; Joost van Velzen, tenor; Jan Douwes, bariton; Lionel Meunier, bas; Jan Cizmar, theorbe; Heidi Groeger, barokcello; Donald Nicolson, orgel; Marco Vitale, klavecimbel; Judith Weber, contrabas)
4 oktober Isabel Delamarre, sopraan; Jan Hage, orgel
30 september Jan Hage, orgel; Marijke van Kooten, viool
20 september Zimbello (Nelleke ter Berg, gitaar; Martine Sikkenk, mandoline; Brechtje Roos, blokfluit)
6 september Andreas van Zoelen, saxofoons en Martien Maas, piano
30 augustus Christa Hijink (Amersfoort), orgel
16 augustus Hans Houtman (Rotterdam), orgel
2 augustus Aarnoud de Groen, orgel
19 juli Jan Hage, orgel
5 juli Bert den Hertog (Rotterdam), orgel
21 juni Vanessa Vromans, viool; Patrick Hopper, orgel
10 juni Jan Hage, orgel
7 juni Lisanne Soeterbroek en Rosa Arnold, viool; Stephanie Steiner, altviool; Elisabeth Wiklander, cello; Danny Felsteiner, contrabas
31 mei Karin Vogelaar, sopraan; Jan Hage, orgel
17 mei Tami Krausz, traverso; Peter Tabori, hobo; Benny Aghassi, fagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel
3 mei Michael Hinderink, klavecimbel
19 april Lotus: Inês d'Avena, blokfluit ; Claudio Ribeiro, klavecimbel
5 april Ensemble Ex-Silentio: Nikos Spanos, countertenor; Dimitris Kountouras, blokfluit; Doret Florentin, blokfluit/fagot; Markellos Chrissikopoulos, klavecimbel
29 maart Ensemble "Teatro Alla moda" bestaande uit: Lilia Slavny, barok viool; Diego Nadra, barok hobo; Benny Aghassi, fluit en barok fagot en Cvetanka Sozovska, clavecimbel
15 maart Ensemble Soluna (Kazue Goto, zang; Yvonne Rietbergen, blokfluiten; Agnieszka Oszanca, barokcello; Elly van Munster, luit en Emi Matsumoto, orgel)
1 maart Hilde de Wolf, blokfluit en Michael Hinderink, clavecimbel
15 februari Fernando Riscado Cordas, gitaar
1 februari Blaes-tuigh: Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit
18 januari Ralph Meulenbroeks, viola di gamba
4 januari Jan Hage, orgel

Archief 2005

21 december Gregor Schulenburg, fluit; Mislav Rezic, klassiek gitaar
7 december Cvetanka Sozovska, klavecimbel; Mislav Rezic, gitaar
30 november Ensemble Musica con Anima: Blanka Ildiko Mester, sopraan; Peter Tabori; barokhobo; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, clavecimbel
16 november Rubato Apassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)
12 november Jan Hage, orgel
2 november Opus: Karin Vogelaar, sopraan; Hilke Bron, alt; Theo van Ooi, tenor; Coen Honig, bariton
19 oktober Paul Kieviet, orgel
5 oktober Sonja Gruys, blokfluit; Marike Tuin, viola di gamba, Regina Albanez, luit; Ricardo Gonzalez,fluit
21 september Vicent Morello Broseta, fluit; Anton Sie, harp
7 september Frans Brekelmans, klassiek gitaar
31 augustus Jan J. van den Berg (Delft), orgel
17 augustus Wim Hazeu (Den Haag), orgel
3 augustus Aarnoud de Groen (Den Haag), orgel
27 juli Koor "La cathedrale Saint-Pierre" m.m.v. Diego Innocenzi, orgel
20 juli Theo Visser, orgel (Leiden)
6 juli Kees van Eersel (Goes), orgel
29 juni Ralph Meulenbroeks, viola da gamba
15 juni Keren Peter, viool; Fabienne van Eck, cello en Gregor Schulenburg, fluit
1 juni Rubato Appassionato (Antonia Tejeda, blokfluit; Eyal Streett, barokfagot en Sasha Agranov, barokcello)
18 mei Blaes-tuigh (Sonja Gruys, Brechtje Roos, Hilde de Wolf, blokfluit)
7 mei Jan Hage, orgel
4 mei Lilia Slavny, barokviool; Diego Nadra, barokhobo; Benny Aghassi, barokfagot; Cvetanka Sozovska, klavecimbel.
20 april BENZ: Sinje Kiel, sopraan en Brechtje Roos, blokfluiten
6 april Gaudicantus (Arnon Zlotnik, countertenor; Doret Florentin, blokfluit; Joanna Huszcza, barokviool; Rebecca Rosen, barokcello en Cvetanka Sozovska, klavecimbel)
30 maart Marieke de Jong, altviool; Lisanne Soeterbroek, viool; Vicent Morelló i Brosseta, fluit en Justa de Jong, cello.
16 maart Carel Ter Linden, tenor; Jaap Ter Linden, cello; Jan Hage, orgel
2 maart Michael Hinderink, klavecimbel
16 februari Sarah de Rooij, mezzosopraan en Izhar Elias, gitaar
2 februari Anton Sie, harp; Julia Dinerstein, altviool en Vicent Morelló Broseto, dwarsfluit
19 januari Klaartje van Veldhoven, sopraan; Guido Groenland, tenor; Hugo Oliveira, bas; Kate Goodbehere, barokviool; Claire Beesley, traverso; Heidi Groger, gamba; Anne Nissisen, clavecimbel
5 januari Lilia Slavny, barokviool; Benny Aghassi, dulciaan; Haru Kitamika, orgel

Archief 2004

15 december Musica con Anima (Blanka Ildiko Mester, soprano; Peter Tabori, baroque oboe Joanna Huszcza, baroque violin; Benny Aghassi, baroque bassoon en Cvetanka Sozovska, harpsichord)
1 december Divina Insania: Hugo Oliveira, bas ; Doret Florentin, blokfluit; Lilia Slavny, barokviool; Daniel Otero, viola da gamba en Miguel Jalôto, klavecimbel
17 november Marike Tuin, viola da gamba; Michiel Niessen, luit en Sonja Gruys, blokfluit
3 november Ken Gould, bariton en Ralph Meulenbroeks, cello
20 oktober Jan Hage, orgel
6 oktober Les Passions de l'âme: Antonia Tejeda, blokfluit; Gilberto Casero, barokhobo; Frouke Mooij, barokviool; Eyal Streett, barokfagot; Sasha Agranov, barokcello; Cvetanka Sozovska, klavecimbel
29 september Le Cercle Musical met: Tami Krausz, fluit; Barbara Erdner, viool; Deirdre Dowling, altviool; Marjon Minderhoud, cello
15 september Zimbello met: Nelleke ter Berg, gitaar en Brechtje Roos, blokfluiten
1 september Helen Thomson, sopraan, draailier, psalterium en Sonja Gruys, blokfluit, sopraan